X
تبلیغات
زولا


در دانمارک، سه هزار نفر از شهروندان و کارکنان محلی، آغاز ساخت ساختمان جدید لگو، این شرکت اسباب بازی بین المللی را جشن گرفتند. این طرح که در نیمه ی دوم سال 2017 افتتاح می گردد توسط گروه معماری بیارکه اینگلس طراحی شده است تا به یک مرکز تجربه و تجمع برای جامعه ی محلی بیلاند تبدیل گردد.

بنا به طرح های منتشر شده از این پروژه، یکی از قطعات این مجموعه ی 24 تایی از 2×4 لگوی این ساختمان در جای خود قرار داده شده است. این مجموعه که بیش از یک سال است که در دست احداث قرار گرفته، مجموعه ای از اینستالیشن ها و صفحات نمایش بازیگوشانه است که کودکان را در کنار مخاطبان بزرگسال درگیر می نماید. این توده ی لگو با ارتفاعی بالغ بر 23 متر و زیربنای 12 هزار متر مربعی، همراه با یک میدان عمومی مرکزی، دارای تراس ها و پشت بام های متنوعی می باشد.

بیارکه اینگلس می گوید: "خانه ی لگو، ابری از آجرهای به هم پیوسته ی لگو است که فضاهای اکتشاف و نمایشگاهی بسیاری را برای بازدیدکنندگان خود می سازد. در خارج از این فضا، ستون های این آجرها، سقفی را شکل می دهند که علاوه بر تراس و فضای بازی در فضای باز می تواند به سقفی برای مرکز محله ای پر جنب و جوش برای ساکنین بیلاند و بازدیدکنندگان خارجی تبدیل گردد."


  

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد